Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z okazji Święta Policji w dniu 16.07.2015r na strzelnicy LOK w Nekli odbyły się zawody strzeleckie o

Data publikacji 17.07.2015

007

 

Z okazji Święta Policji w dniu 16.07.2015r na strzelnicy LOK w Nekli odbyły się zawody strzeleckie o puchar Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni.

W zawodach uczestniczyły pięcioosobowe drużyny reprezentujące poszczególne Gminy powiatu wrzesińskiego. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach: strzelanie z kbks do tarczy z odległości 50 metrów z pozycji „leżąc”. Każdy z zawodników oddał 13 strzałów w ciągu 6 minut z czego 10 było oceniane.
Kolejnym etapem było strzelanie z karabinka pneumatycznego do tarczy TS-2 z odległości 10 metrów z pozycji „stojąc”. Każdy z uczestników oddał 12 strzałów w ciągu 4 minut z czego 10 było ocenianych. Punktacja była prowadzona w następujących kategoriach: zespołowa i indywidualna która dzieliła się na kategorie indywidualną dla Pań i dwie dla Panów.

Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni wygrała drużyna z Miłosławia, drugie miejsce zajęła: Września, trzecie: Kołaczkowo, czwarte: Pyzdry, piąte: Nekla.


W klasyfikacji indywidualnej Pań pierwsze miejsce zajęła: Walkowiak Wiktoria (Kołaczkowo), drugie: Wróblewska Iwona (Nekla), trzecie: Tomczak Ewa (Miłosław). W I kategorii indywidualnej dla Panów zwycięstwo odniósł: Giżewski Tomasz (Września), drugie miejsce: Maciejewski Tomasz (Września), trzecie: Jandy Marek (Miłosław) w II kategorii wygrał: Sikorski Dariusz (Pyzdry), drugie: Tomczak Tomasz (Kołaczkowo), trzecie: Jandy Marek (Miłosław).

 
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i gratulujemy osiągniętych wyników.

 

{galeria}/2015/Lipiec/Turniej Nekla{/galeria}