Był pijany i posiadał narkotyki - Aktualności - KPP Września

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Był pijany i posiadał narkotyki

Data publikacji 16.01.2017

Nietrzeźwy 37-latek stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu we krwi, ponadto posiadł przy sobie narkotyki. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę 14 stycznia br. po godzinie 14:00 wrzesińscy policjanci w trakcie patrolu ulicy Rolnej w Kaczanowie ujawnili Peugeota 206, który uderzył w ogrodzenie posesji. W związku z tym mundurowi postanowili sprawdzić,  czy nikt w wyniku zdarzenia nie ucierpiał.


W trakcie podjazdu policjanci zauważyli jak z samochodu wysiada mężczyzna. Który jak się później okazało był nietrzeźwy.  Przeprowadzone badanie wykazało u mężczyzny ponad 3 promile alkoholu we krwi.


Ponadto w trakcie zabezpieczenia pojazdu policjanci ujawnili w samochodzie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Po wykonaniu testu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana o wadze ponad 4,5 grama. 37 letni mieszkaniec gminy Września został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.