Komunikat - Ogłoszenia i Komunikaty - KPP Września

Ogłoszenia i Komunikaty

Komunikat

Data publikacji 06.09.2017

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni poszukują świadków wypadku drogowego z dnia 01 września br. Sprawca zdarzenia we Wrześni na ul. Daszyńskiego na terenie parkingu przy markecie Biedronka potrącił 88-letnią kobietą a następnie oddalił się z miejsca.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego z dnia 1 września br. Do zdarzenia doszło około godziny 20.15 we Wrześni przy ulicy Daszyńskiego na terenie marketu Biedronka.

Z wstępnych ustaleń wynika, że: n/n kierujący n/n samochodem potrącił 88-letnią mieszkankę Wrześni, gdy znajdowała się przy drzwiach wejściowych do marketu. Po zaistniałym zdarzeniu n/n kierowca oddalił się w kierunku ulicy Daszyńskiego. Poszkodowana został zabrana do Szpitala Powiatowego we Wrześni.

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego wypadku prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23, pokój 118, lub telefoniczny (61)-437-52-73 lub (61)-437-52-00.

Dziękujemy za okazaną pomoc.