Policjanci w ŚDS Jutrzenka w Pietrzykowie - Prewencja - KPP Września

Policjanci w ŚDS Jutrzenka w Pietrzykowie

Data publikacji 13.02.2017

Policjanci z Wrzesińskiego Wydziału Prewencji wspólnie z Dzielnicowym Posterunku Policji w Pyzdrach przeprowadzili pogadankę w Środowiskowym Domu Samopomocy Jutrzenka w Pietrzykowie. Tematem zajęć było szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Dodatkowo policjanci podopiecznym Jutrzenki rozdali okolicznościowe ulotki.

Policjanci z Wrzesińskiego Wydziału Prewencji zajmujący się przeprowadzaniem pogadanek dla dzieci, młodzieży a także seniorów zostali zaproszeni do Środowiskowego Domu Samopomocy Jutrzenka w Pietrzykowie. Na zajęcia wraz z nimi wybrał się także Dzielnicowy z Posterunku Policji w Pyzdrach.

W ramach realizowanej koncepcji Dzielnicowy bliżej nas, każda okazja jest dobra na spotkanie ze społeczeństwem w celu wymiany informacji na temat ewentualnych zagrożeń oraz problemów istniejących w rejonie służbowym. Ponadto była to także doskonała możliwość żeby podopieczni Jutrzenki poznali swojego dzielnicowego.

Policjanci w trakcie zajęć zwrócili uwagę na podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze. Szczególnie jednak mundurowi ostrzegali osoby uczestniczące w zajęciach przed zagrożeniami ze strony tak zwanych domokrążców. Dodatkowo policjanci podopiecznym Jutrzenki rozdali okolicznościowe ulotki.