Święto Służby Cywilnej - Prewencja - KPP Września

Święto Służby Cywilnej

Data publikacji 10.11.2017

Na dzień 11 listopada przypada Święto Korpusu Służby Cywilnej. Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki podziękował cywilom za pełne zaangażowanie w swoją codzienną prace oraz wsparcie policjantów.

 

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni odbyła się uroczystość z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej. Obchody miały miejsce w czwartek 9 listopada br. o godzinie 11:00. W uroczystości udział wzięli Wicestarosta Wrzesiński Waldemar Grzegorek oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Września Karol Nowak.

Z okazji tak uroczystej chwili Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki wspólnie z Kadrą Kierowniczą wrzesińskiego garnizonu oraz z zaproszonymi gośćmi podziękował pracownikom cywilnym za prace. Podkreślając ich pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w codzienną służbę.

Podejmowane działa przez policjantów nie byłyby możliwe bez wsparcie korpusu służby cywilnej. W związku z tym oprócz życzeń złożonych pracownikom cywilnym, czwartkowa uroczystość była także doskonałą okazją do wyróżnienia za ich prace i poświęcenie. W związku z tym nagrodzeni zostali: Stanisław Miecznikiewicz, Elżbieta Nowaczyk, Ewa Wieczorek oraz Agnieszka Zdunek.

Dodatkowym wątkiem czwartkowego spotkania było pożegnanie Pani Henryki Łyskawa z powodu odejścia na emeryturę. Dlatego też Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki wspólnie z przewodniczącą Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji Panią Anną Mucha-Olejniczak podziękowali za wspólną prace oraz życzyli spokojnego zasłużonego wypoczynku.