Wypadek w Białężycach - Aktualności - KPP Września

Aktualności

Wypadek w Białężycach

Data publikacji 24.08.2017

W miejscowości Białężyce doszło do wypadku w którym 25-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego poniósł śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa. Policjanci apelują o daleko idącą ostrożność na drodze.

 

W środę 23 sierpnia br. po godzinie 17:00 w miejscowości Białężyce w gminie Września doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć. W zdarzeniu uczestniczył motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że: kierujący motocyklem marki Honda jadąc od Środy Wielkopolskiej do Wrześni na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w skarpę. W wyniku uderzenia 25-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego poniósł śmierć.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem Prokuratura Rejonowego we Wrześni. Pojazd uczestniczący w wypadku został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Przedmiotowe zdarzenie w szczególności jego przebieg oraz okoliczności zostaną objęte śledztwem prokuratorskim. Policjanci apelują o daleko idącą ostrożność na drodze.