Komunikat - Aktualności - KPP Września

Aktualności

Komunikat

Data publikacji 27.10.2017

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło w Miłosławiu w dniu 20 października br. N/n kierujący potrącił 56-letnią rowerzystkę nie ustępując jej pierwszeństwa przejazdu a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego z dnia 20 października br. Do zdarzenia doszło około godziny 6:05 w Miłosławiu przy zbiegu ulic Zamkowa a Plac Wiosny Ludów.

Z wstępnych ustaleń wynika, że: n/n kierujący n/n samochodem potrącił 56-letnią rowerzystkę mieszkankę gminy Miłosław, nie ustępując jej pierwszeństwa przejazdu. Po zaistniałym zdarzeniu n/n kierowca oddalił z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego wypadku prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23, pokój 112, lub telefoniczny (61)-437-52-88 lub (61)-437-52-00.

Dziękujemy za okazaną pomoc.