KPP Września

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Nie odwracaj wzroku
Głuchoniemi
Policjant, który mi pomógł
ASY BEZPIECZEŃSTWA | Wybierz Dzielnicowego Roku!
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Wrzesiński rower - bezpieczny rower
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Ochrona prawna funkcjonariuszy

Najczęściej czytane

 1. Nowe mundury wrzesińskiej Policji

 2. Uroczysta zbiórka

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyły się obchody garnizonu wrzesińskie go z okazji tegorocznego Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie, wyróżnienia oraz odznaczenia. Komendant Powiatowy Policji we Wrześni został mianowany na stopień inspektora policji.

 3. List ministra Joachima Brudzińskiego do funkcjonariuszek i funkcjonariuszy służb mundurowych podległych MSWiA

 4. Ostatnie pożegnanie...

  Zawiadamiamy, że w dniu 12 października 2018 roku zmarł ksiądz Henryk Nadolny. Przez prawie 27 lat pełnił on funkcje policyjnego kapelana. Kierownictwo, policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji we Wrześni łączą się w bólu oraz składają wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

 5. Pożegnanie emerytów

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyło się uroczyste pożegnanie z mundurem podinsp. Pawła Marciniaka, podinsp. Mariusza Łuczaka oraz asp. sztab. Dariusza Maciejczaka. Podjęta decyzja o przejściu na emeryturę była bardzo trudna i wymagała wielu przemyśleń.

 6. Zatrzymani z narkotykami

  Policjanci z Wrześni zabezpieczyli ponad 124 gramy amfetaminy oraz 106 gramów marihuany. Do sprawy zostało zatrzymanych 7 osób. Prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnych dozorów oraz aresztów tymczasowych. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

 7. Dopalacze czym są i jak działają

 8. Odnowione oblicze Posterunku w Pyzdrach

  Posterunek Policji w Pyzdrach został uroczyście przekazany. W obchodach udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski. Podczas spotkania Komendant oraz Burmistrz wręczyli także kluczyki do nowego radiowozu Vw Crafter.

 9. Wrócił - żeby ukraść jeszcze raz

  Kryminalni prowadzący dochodzenie dotyczące wrześniowej kradzieży zakończyli postępowanie. Sprawca został zatrzymany na kolejnej próbie kradzieży. Przyznał się i otrzymał zarzuty. Za kradzież grozi do 5 pozbawienia wolności.

 10. Wigilia pracowników cywilnych

  Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła, co spełnia marzenia... To właśnie magia Świat Bożego Narodzenia.