KPP Września

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Nie odwracaj wzroku
Głuchoniemi
Policjant, który mi pomógł
ASY BEZPIECZEŃSTWA | Wybierz Dzielnicowego Roku!
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Wrzesiński rower - bezpieczny rower

Najczęściej czytane

 1. Uroczysta zbiórka

  W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyły się obchody garnizonu wrzesińskie go z okazji tegorocznego Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie, wyróżnienia oraz odznaczenia. Komendant Powiatowy Policji we Wrześni został mianowany na stopień inspektora policji.

 2. Wypadek w Tarnowej

  W środowe popołudnie w Tarnowej doszło do wypadku w którym 42-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa. Policjanci apelują o daleko idącą ostrożność na drodze.

 3. Piknik służb mundurowych

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni wzięli udział w pikniku służb mundurowych, który odbył się na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Celem przedsięwzięcia było promowanie kierunków kształcenia w liceach o profilach mundurowych.

 4. 50 gramów przy sobie

  Wrzesińscy kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 50 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości 2500 złotych. Obowiązujące przepisy za posiadanie przy sobie substancji zabronionych przewidują kare do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Papierosy i alkohol bez akcyzy

  Działania wrzesińskich policjantów przyczyniły się do ujawnienia na terenie jednej z posesji w Pyzdrach ponad 37 tysięcy sztuk papierosów oraz 115 litrów alkoholu. Nielegalny towar został zabezpieczony. 63-letni mieszkaniec Pyzdr usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa karnoskarbowego. Teraz mężczyźnie grozi kara finansowa oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Okradały seniorów - zostały zatrzymane

  Policjanci z wrzesińskiej komendy Policji zatrzymali na gorącym uczynku dwie kobiety, które próbowały okraść staruszkę podając się na pracownice wodociągów. Mieszkanki powiatu poznańskiego usłyszały zarzuty. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i nieufności wobec osób, które pod różnym pretekstem chcą wejść do naszego mieszkania.

 7. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ-PODSUMOWANIE

  Od 20 września 2016 roku Krajowa Mapa Zagrożeń i Bezpieczeństwa działa na terenie województwa wielkopolskiego. Program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa to innowacyjne narzędzie, mające służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców. W powiecie wrzesińskim do końca 2016 roku zanotowano 258 zgłoszeń od obywateli dot. zagrożeń bezpieczeństwa. Policjanci po sprawdzeniu zgłaszanych problemów potwierdzili zasadność 33 przypadków.

 8. 6 tabletek przy sobie - reszta w domu

  Wrzesińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie amfetaminę oraz tabletki extazy. Podczas przeszukania mieszkania jednego z nich ujawnione zostały dodatkowo 44 tabletki. Po posiadanie narkotyków grozi kara do 3 więzienia.

 9. Nowe mundury wrzesińskiej Policji

 10. Oświadczenie: W odniesieniu do publikacji prasowych na temat wypowiedzi Tomasz J. zatrzymanego przez policjantów po popełnieniu przestępstwa.

  W związku z publikacją materiału prasowego w którym Tomasz J. udziela wypowiedzi, że został rzekomo pobity przez wrzesińskich policjantów, którzy przeprowadzali interwencję oraz dokonali zatrzymania Tomasza J. za popełnienie przestępstwa, informujemy, że policja jest w posiadaniu materiału filmowego, który nie potwierdza wersji wydarzeń podawanej przez podejrzanego...